Hakkımızda

Temelleri 1977 yılında kurulan Çoruhlu İnşaat bir aile şirketidir.Yarım asıra yaklaşan yolculuğunda "İnsan İçin Tasarım" ilkesini birincil felsefe olarak benimsemiş olan Çoruhlu İnşaat, Türkiye'nin inşaat sektöründeki en saygın kuruluşlarından biridir.

Çoruhlu İnşaat, bulunduğu alanı etkin ve çevreye duyarlı bir şekilde kullanarak, insanların sağlık ve konforunu koruyan "Doğru Yaşam Alanları" üretmeyi hedefler. Tüm projelerinde ana strateji, "Yaşam Kalitesi"ni artırmaya yöneliktir.

Çoruhlu İnşaat olarak müşterilerimizin farklı beklentilerini karşılamayı ilke edinerek bambaşka bir pencereden bakmak isteyen sizler için inşa ediyoruz. Bu eşsiz mekanları, kent yaşamından kopmadan günlük streslerden uzaklaşabileceğimiz şekilde konumlandırıyoruz.

Çoruhlu İnşaat, yaşamınıza yeni renkler eklemek üzere şehrin merkezinde yükseliyor. Bizler ise böyle bir projelere hayat veriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

Altına imzamızı huzurla atabileceğimiz, üstüne yeni başarılarımızı gururla tesis edebileceğimiz yapılar inşa etmek için varız.


Vizyonumuz

Geçmişte yaptıklarımızın verdiği özgüven ve gururla, gelecekte de kendimizin ve başkalarının başarılarını sürekli aşarak yolumuza devam etmekteyiz.

Değerlerimiz

Dürüstlük, çalışkanlık ve güvenilirlikte geleneğe, ileri görüşlülük, ihtiyaçlara cevap verme ve estetikte geleceğe bağlılığımız en önemli değerimizdir.